Pa Teklif Kriza ne Martese Teuta Krasniqi 02.06.2013 >>


122512
Pa Teklif - Kriza ne Martese Teuta Krasniqi - 02.06.2013 Me mysafire: Mihrije Braha, Arbnesha Grabovci Nixha, Enkela Bisha dhe Adriana Matoshi. ...
Plus
Pa Teklif - Grate ne diaspore Teuta Krasniqi 21 07 2013 Pa Teklif - Grate ne diaspore Teuta Krasniqi 21 07 2013
View count: 61684
Pa Teklif - Te jetuarit shendetshem 08 12 2013 Pa Teklif - Te jetuarit shendetshem 08 12 2013
View count: 30335
Pa Teklif - Aktore - jeta dhe skena Teuta Krasniqi 04 - 08 -2013 Pa Teklif - Aktore - jeta dhe skena Teuta Krasniqi 04 - 08 -2013
View count: 24991
Pa Teklif - Menaxheret 10 11 2013 Teuta Krasniqi Pa Teklif - Menaxheret 10 11 2013 Teuta Krasniqi
View count: 13267
1 Kafe me Labin-Motrat Mustafa (31 03 2013) Live Music 1 Kafe me Labin-Motrat Mustafa (31 03 2013) Live Music
View count: 102102
Përrallë me Tupan - Teuta Krasniqi Përrallë me Tupan - Teuta Krasniqi
View count: 99235
Intervista e fundit e Zyrafete Gashi - ZYRA Intervista e fundit e Zyrafete Gashi - ZYRA
View count: 88185
Zgjedhe të dhimbshmen me Gili - ValamalaSHOW 2013 Zgjedhe të dhimbshmen me Gili - ValamalaSHOW 2013
View count: 25661
Pa Teklif - pergjithmon e re pergjithmon e bukur Pa Teklif - pergjithmon e re pergjithmon e bukur
View count: 31991
E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq (30 qershor 2013) E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq (30 qershor 2013)
View count: 76528
Dita Ime - Per dreke tek Maja - 24 Prill 2013 - Vizion Plus - Daily Show Dita Ime - Per dreke tek Maja - 24 Prill 2013 - Vizion Plus - Daily Show
View count: 79670
Pa Teklif - Trashegimia ne familje Pa Teklif - Trashegimia ne familje
View count: 14227
E diela shqiptare - Dasma e Klaudia Pepa & Albi Nako! (7 korrik 2013) E diela shqiptare - Dasma e Klaudia Pepa & Albi Nako! (7 korrik 2013)
View count: 335096
Zone e lire - Adrian Gaxha - 'Oj ti qike'! (4 korrik 2014) Zone e lire - Adrian Gaxha - 'Oj ti qike'! (4 korrik 2014)
View count: 19676
Odeon 16 : Safet Gerxhaliu, Motrat Mustafa, Cima, Violetë Kajtazi, Kalemi, Jalldezi, Simoni, Odeon 16 : Safet Gerxhaliu, Motrat Mustafa, Cima, Violetë Kajtazi, Kalemi, Jalldezi, Simoni,
View count: 310684
SURPRIZA E FJOLLA MORINES PER DITELINDJE! SURPRIZA E FJOLLA MORINES PER DITELINDJE!
View count: 99911
Odeon 40 : Alberie Hadergjonaj, Qumili, Moja, Shkokla, Tukulukat,Shkumbin Ismajli Odeon 40 : Alberie Hadergjonaj, Qumili, Moja, Shkokla, Tukulukat,Shkumbin Ismajli
View count: 96996
Pse nuk po mund te pendohem ??!! - Irfan Salihu Pse nuk po mund te pendohem ??!! - Irfan Salihu
View count: 27772
Shyhrete Behluli intervista Spekter ne shtepine e saj Shyhrete Behluli intervista Spekter ne shtepine e saj
View count: 118953
Odeon 13  Korab Sejdiu, Mihrije Braha , Shaqir Cervadiku, Sofija, Odeon 13 Korab Sejdiu, Mihrije Braha , Shaqir Cervadiku, Sofija,
View count: 149747
Sinan Vllasaliu prezenton Gruan dhe Vajzen Sinan Vllasaliu prezenton Gruan dhe Vajzen
View count: 43266
KENGETARET TONA SURPRIZOHEN PER 8 MARS KENGETARET TONA SURPRIZOHEN PER 8 MARS
View count: 104850
TUNA DHE ZOGU TASHME TE PANDASHEM TUNA DHE ZOGU TASHME TE PANDASHEM
View count: 309518
MUAJT E NXEHTE SJELLIN ARTISTET TANE ME NDRYSHE MUAJT E NXEHTE SJELLIN ARTISTET TANE ME NDRYSHE
View count: 42183
40 VJETORI I KARRIERES SE DANIT - FAMILJE, MIQ, KOLEGE 40 VJETORI I KARRIERES SE DANIT - FAMILJE, MIQ, KOLEGE
View count: 107676

 
x
Widget by : mondemp3.com